logo

Do sanitky záchranářů zasahujících u nehody na D7 nabouralo další auto

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Na 10,5. kilometru dálnice D7, ve směru na Slaný, došlo ve středu ráno k havárii osobního vozidla, jehož řidič naboural na mokré dálnici do svodidel a následně s vozem vyjel mimo dálniční těleso, sjel ze srázu a naboural do stromu.

Na místo vyjely hlídky OOP Unhošť a DI PČR Kladno a dále pak posádka RZP ZZS ASČR z výjezdového stanoviště Slaný a jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Kladno.

Když na místo dorazila posádka ZZS ASČR, zajel řidič ke krajnici a chtěl jít společně se záchranářkou pomoci zraněnému řidiči osobního vozu. V tu chvíli narazilo do vozidla ZZS další auto. Jeho řidič zřejmě dostal na mokré dálnici smyk a pravou boční částí narazil do vozidla záchranné služby.

Na místo vyjely další posádky záchranářů. Řidič osobního vozu, který sjel původně ze srázu mimo dálnici, utrpěl středně těžká zranění. Záchranáři ho převezli do motolské nemocnice. Středně těžká zranění utrpěla také osoba z osobního vozu, který narazil do sanitky. I tuto osobu záchranáři převezli do motolské nemocnice.

Provoz byl na dálnici sveden do levého jízdního pruhu. Okolnosti obou nehod vyšetřují dopravní policisté.

MrK, Týdeník Policie