logo

Hledaný Slovák odmítal nastoupit do vězení, vypátral ho kriminalista a zadržela pořádková jednotka

pak msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Příslušníkovi Policie ČR z kriminální služby se opět podařilo po velmi krátké době vypátrat nebezpečného agresivního muže, který se vyhýbal výkonu trestu odnětí svobody.

Tento jedenatřicetiletý muž slovenské národnosti byl v pátrání od 9. dubna letošního roku. Svým známým sděloval, že dobrovolně do vězení nenastoupí. Díky rychlé a profesionální práci našeho kolegy pátrače už ve vězení je.

K zadržení tohoto agresivního muže, který má z minulosti za sebou několik krádeží, vloupání, loupež a rvačku bylo potřeba vycvičených policistů, kteří s těmito zákroky mají zkušenosti. Na řadu tak přišli kolegové z chrudimské pořádkové jednotky. Ti dotyčného celostátně hledaného zadrželi 14. dubna 2018 na chrudimském vlakovém nádraží. Následně ho eskortovali do věznice v Hradci Králové.

Nejen, že si nyní bude odpykávat trest, ale zdejší kolegové z obvodního oddělení jednatřicetiletého muže šetří pro podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a to mu může následně pobyt za mřížemi ještě prodloužit.

Jiří Tesař, Policie ČR