logo

Kladenští kriminalisté zveřejnili identikit pachatele, který přepadl poštovní doručovatelku

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Kladenští kriminalisté od dopoledních hodin dne 4. října 2018 prošetřují případ loupežného přepadení, který se stal v Kladně.

Ve čtvrtek 4. října 2018 v 8.45 hodin v bytovém domě v ulici U Výtopny v Kladně dosud neznámý pachatel přepadl poštovní doručovatelku ve společných prostorách u schránek, které odcizil poštovní tašku a z místa činu utekl. V odcizené tašce s přihrádkami se nacházely obyčejné listovní zásilky a finanční hotovost. Na základě oznámení tohoto skutku vyjely okamžitě policejní hlídky propátrávat přilehlé kladenské ulice a okolí. Vzhledem k časové prodlevě od oznámení se nepodařilo pachatele dopadnout.

Kladenští policisté vyzývají občany, pokud spatřili ve čtvrtek 4. října 2018 v 8.45 až 09.00 hodin muže v černém oděvu s černou taškou pohybujícího se v ulici U Výtopny směrem v ulici K Tržnici nebo v části Kladno Kročehlavy, aby poskytli ihned informace o jeho pohybu na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu a svými poznatky dopomohli při dopadení pachatele tohoto trestného činu.

Pachatel byl štíhlé postavy a tmavší pleti, ve věku kolem 30 let. Oblečen byl kompletně do černé barvy včetně kšiltovky, která mu zakrývala obličej. Zloděj si na útěku odnesl černou poštovní tašku s přihrádkami na listovní zásilky.

Kladenští kriminalisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu loupeže a po pachateli intenzivně pátrají. Dále pátrají i po odcizené poštovní tašce s listovními zásilkami a vyzývají občany, pokud by tuto brašnu někdo nalezl pohozenou nebo si uvědomil, že ji zahlédl odloženou v některých místech Kladna, aby podali informace na policejní služebnu nebo na linku 158.

Dodatek:
Při loupežném přepadení se doručovatelka bránila a pachatel pod pohrůžkou nože jí vytrhl brašnu, kde se nacházela větší finanční hotovost a obyčejné poštovní listiny.

nprap. Jana Šteinerová, Policie ČR