logo

Kladenští strážníci zastavili o Velikonocích muže se zákazem řízení, který si podomácku vyrobil registrační značku na auto

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Od čtvrtečního odpoledne se v základní škole na ulici Moskevská nepřetržitě střídaly hlídky strážníků, které dohlížely na pořádek v okolí školy. Magistrát města Kladna zde ubytoval občany z požárem poškozené ubytovny. Strážníci dohlíželi na to, aby byla dodržována veškerá pravidla, která byla stanovena. Ubytovaní nesmí v budově školy kouřit a požívat alkoholické nápoje. Ten, kdo se dožadoval ubytování a byl pod vlivem alkoholu, nebyl ubytován a musel místo opustit. To se během svátků dotklo čtyř mužů.

V neděli v noci přijal operátor tísňové linky strážníků oznámení o třech mužích, kteří v ulici Ústecká nesou dopravní značky, kterými mlátí a ruší noční klid. Hlídka mladíky našla v jednom baru na náměstí Sítná. Přenosné dopravní značky, které svévolně odstranili a odnesli z ulice Železničářů, odložili před zmíněným barem. Muži po jednání s hlídkou značky odnesli zpět. Jejich jednání bylo předáno k došetření správnímu orgánu.

V pondělí hlídka strážníků zastavila osobní vozidlo, jehož řidič si přední registrační značku vyrobil z papíru. Při kontrole totožnosti a lustraci řidiče bylo hlídkou zjištěno, že muž má vysloven zákaz řízení. Řidič byl vyzván, aby setrval na místě a strážníci přivolali hlídku Policie České republiky, která si celý případ převzala k dalšímu opatření.

MP Kladno