logo

Kriminalisté hledají další svědky tragické nehody, ke které došlo u Štěpánovic

jhc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dne 11. srpna 2017 jsme informovali o tragické dopravní nehodě, ke které došlo uvedeného dne v době okolo půl jedenácté hodiny dopolední na hlavním silničním tahu I/34 mezi Českými Budějovicemi a Třeboní, konkrétně v katastru obce Štěpánovice.

Střetla se zde dvě osobní vozidla továrních značek Škoda Fabia, jedoucí ve směru od Třeboně a Opel Astra, jedoucí ve směru od Českých Budějovic. Řidič oplu svým zraněním následně podlehl. Jeho spolujezdkyně, stejně jako řidička Škody Fabia, utrpěly těžká poranění.

Případ šetří českobudějovičtí kriminalisté.

K objektivnímu posouzení události vyzýváme každého, kdo by svým svědectvím mohl k objasnění všech skutečností přispět jakoukoliv důvodnou informací či poznatkem, zejména pak řidiče, kteří v době před nehodou, tedy krátce po desáté hodině dopolední pátku dne 11. srpna 2017 daným místem projížděli, případně by kriminalistům mohli poskytnout kamerový záznam jízdy uvedených vozidel či přímo místa události, aby se přihlásili na služebně 2. oddělení obecné kriminality Územního odboru PČR České Budějovice na Plavské ulici číslo 2, telefonním čísle 974 226 333 (por. Bc. Václav Sháněl), případně policejní lince číslo 158. Děkujeme.

PČR