logo

Kriminalisté vyšetřují napadení tenistky Petry Kvitové, nenzámý pachatel ji zranil nožem

olk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V úterý před půl devátou dopoledne došlo nedaleko centra města Prostějova k přepadení tenistky Petry Kvitové přímo v jejím bytě.

Při činu žena utrpěla zranění, se kterým vyhledala lékařské ošetření. Dosud nezjištěný pachatel z místa činu poté utekl. Nyní po něm intenzivně pátráme.

Dosavadním šetřením jsme zjistili, že by se mělo jednat o muže ve věku do 35 let, vysoký 180 cm, světlá pleť, hnědé oči, krátké hnědé vlasy, normální postava.

Popis oblečení: okrová bunda, přibližně o jednu konfekční velikost větší než postava muže, volnější modré rifle, na nohou šedé sportovní zavazovací boty se třemi bílými pruhy na bocích, ne však značky Adidas. Na hlavě béžová čepice s krátkým kšiltem, tzv. „bekovka“.

„Zdravotnické operační středisko ZZS OK bylo během dopoledne úterý 20.12.2016 informováno o zranění šestadvacetileté ženy v Prostějově, dle získaných informací v tísňovém hovoru došlo k nevážnému poranění v oblasti horní končetiny. Následně byla žena transportována k navazující péči do nemocnice v Prostějově,“ uvedl mluvčí záchranářů Zdeněk Hošák.

Žádáme tímto občany, kteří by mohli k osobě odpovídající uvedenému popisu či identikitu podat jakoukoli informaci, aby se obrátili na policisty na bezplatnou linku 158adrese Újezd 12, Prostějov, případně na lince 158.

por. Mgr. František Kořínek, PČR

darky