logo

Kriminalisté vyšetřují v Suchdole nad Odrou nález mrtvé ženy

msk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Kriminalisté Krajského ředitelství Ostrava se od pondělního rána zabývají prověřováním událostí násilného charakteru. Na místo byla vyslána výjezdová skupina.

Policejní specialisté ohledali místo činu, zajistili stopy. Kriminalisté shromažďují veškeré informace, které by mohly být v návaznosti s událostí.

Vyšetřování je na svém začátku, avšak můžeme říct, že v souvislosti s událostí byla jedna osoba omezena na svobodě.

Tisková zpráva ZZS MSK:
V pondělí 12. března ráno zasahovaly posádky zdravotnické záchranné služby na Novojičínsku u dvou osob v souvislosti s násilným trestným činem. K zásahu byly postupně vyslány dva týmy ZZS MSK, a to ze stanovišť v Odrách a Novém Jičíně.

Nejprve byl záchranářům nahlášen muž zraněný po střetu s vlakem. Osmatřicetiletý muž posádce ZZS uvedl, že byl sražen a odhozen vlakovou soupravou. V době zásahu záchranné služby nebyl v ohrožení života, jeho poranění v oblasti hlavy se jevilo jako středně závažné. Po poskytnutí potřebné pomoci jej záchranáři za doprovodu policie přepravili do novojičínské nemocnice, kde byl předán na tamní chirurgické ambulanci.

Jiná posádka ZZS vyjížděla jen o necelou půl hodinu později v souvislosti s předchozí událostí také ke čtyřiadvacetileté ženě do Suchdola nad Odrou. V tomto případě však zasahující lékař již pouze mohl konstatovat smrt postižené. Ta podlehla vícečetným poraněním ještě před příjezdem záchranářů.

por. Mgr. Bc. Zlatuše Viačková, Policie ČR