logo

Mělničtí kriminalisté pátrají po totožnosti mrtvého muže

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Mělničtí kriminalisté pátrají po totožnosti mrtvého muže, kterého dne 22. listopadu 2016 kolem 20:45 hodin srazil mezi obcemi Nelahozeves a Kralupy nad Vltavou, na tzv. Dvořákově stezce, u 1. tunelu od Nelahozevsi, nákladní vlak.

Popis osoby: Mrtvý je zdánlivého stáří 35-45 let, vysoký 185 cm, střední postavy. Měl modré oči, černé nakrátko střižené vlasy.

Zvláštní znamení: Na pravé straně krku mateřské znaménko velikosti čočky

Popis oblečení: Muž byl oblečen do světlemodrých džín se světlým látkovým opaskem s masivní kovovou sponou z bílého kovu, zimní bundy zn. MONTEGO, velikosti XL, tmavě modré barvy se zapínáním na zip se stojatým límcem. Vnitřní strana bundy byla prošívaná. Pod bundou měl šedomodrou mikinu z fleece, světle šedé tričko bez potisku zn. BLOSSOM, velikosti XXL. Obutý byl do kotníčkových látkových bot značky G. LANETTI tmavě modré barvy s bílou podrážkou, tmavými tkaničkami, bílým prošitím švů, velikosti 46.

Přes rameno měl černou koženkovou brašnu značky CARRARO VERA PELLE. Taška má dvě magnetické spony a boční zipy.

Žádáme občany, aby informace o totožnosti mrtvého, případně o jeho pohybu před touto tragickou událostí, sdělili mělnickým kriminalistům na telefonním čísle 606 691 243 nebo 974 876 614. Volat můžete i na bezplatnou linku 158.

PČR