logo

Mistrovství v policejním víceboji Plzeňského kraje 2018

plk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Domažlické školní policejní středisko hostilo ve dnech 22. – 23. května 2018 dvaatřicet policistů a policistek Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje, kteří se zde sešli, aby změřili síly v postupovém kole mistrovství v policejním víceboji. Soutěžili ve čtyřech disciplínách, kterými byly zdolání překážkové dráhy, orientační běh, střelba ze ztížených podmínek a plavání v obleku, přičemž policisté i policistky museli vyzvednout předmět ze dna bazénu. V policejním víceboji soutěžili jednotlivci i smíšená družstva.

V kategorii Muži do 30 let se na prvním místě umístil Ondřej Janeček z Územního odboru Klatovy, na druhém místě Michal Jandoš z Územního odboru Plzeň – venkov a na třetím místě domažlický Martin Hess.

V kategorii Muži od 30 let do 40 let zvítězil domažlický policista Vladimír Beránek, na druhém místě Vladislav Stach z Klatov a na třetí příčce Radek Hoblík z Rokycan.

Mezi muži nad 40 let byl nejúspěšnější Marek Melíšek z klatovského územního odboru, na druhém místě se umístil Jiří Švarc z Územního odboru Plzeň – venkov a na třetím místě Petr Šmíd reprezentující Územní odbor Domažlice.

Ženy soupeřily bez rozdílu věku, nejlepší výkon předvedla policistka Územního odboru Plzeň – venkov Patricia Procházková a zaslouženě tak získala první místo. Druhou příčku obsadila instruktorka domažlického Školního policejního střediska Michaela Wiesnerová a na třetím místě se umístila Kristina Bendová z Městského ředitelství Plzeň.

Na prvním místě mezi družstvy se umístilo družstvo policistů z územního odboru Klatovy, na druhém místě policisté z Plzně – venkova a na třetím místě družstvo z Rokycan.

Vítězové tak postupují do celostátního kola. Budeme všem policistům Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje držet palce, aby dosáhli v republikovém kole stejně dobrých výsledkům jako v kole krajském!

por. Mgr. Dagmar Brožová, Policie ČR