logo

Motorkář srazil v Těptíně dítě a ujel, pátrá po něm policie

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dopravní policisté z Územního odboru Praha venkov – jih pátrají po totožnosti neznámého řidiče, který ujel od dopravní nehody, při které byl sražen nezletilý chlapec.

K dopravní nehodě došlo dne 1. 4. 2019 v 17:50 hodin v obci Těptín, před rodinným domem v ulici Táhlá. Nezletilý chlapec na tomto místě přebíhal vozovku před projíždějícím motocyklem, v důsledku čehož došlo k jejich vzájemnému střetu. Chlapec zůstal po nehodě ležet na vozovce a řidič motocyklu, aniž by chlapci poskytl první pomoc, z místa dopravní nehody ujel. Nezletilec utrpěl středně těžká poranění, se kterými byl převezen do nemocnice.

Jednalo se o motocykl Enduro, zatím není jasné, zda měl registrační značku. Motorkář v černém oblečení s oranžovými prvky na přilbě.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého motocyklisty a zároveň žádají svědky této dopravní nehody, aby své poznatky související s tímto případem sdělili na tel. 974 882 456, 974 882 450 nebo na bezplatnou telefonní linku 158. Svou pomocí mohou výrazně přispět k objasnění okolností a vypátrání neznámého řidiče této dopravní nehody.

por. Bc. Marcela Pučelíková, Policie ČR