logo

Mrtvá dívka v Plzni i dva mladí muži v Dolanech a Příbrami

plk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dne 30. dubna 2018 krátce před půlnocí přijali policisté oznámení o nálezu těla bez známek života. Tělo se nacházelo v Plzni v blízkosti bývalé Papírenské lávky u řeky Radbuzy na Slovanech.

Podle prvotně zjištěných informací se jednalo o ženu tehdy neznámé totožnosti, přibližně ve věku mezi 20 – 30 lety. Kriminalisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje ve věci prověřují, zda se nejedná o trestný čin násilného charakteru, zjišťují veškeré okolnosti případu, kterým se intenzivně zabývají.

Aktualizace:
Policisté již mají totožnost, jednalo se o 20letou ženu. Na místě zajistili maximální možný počet stop, byl nalezen i nůž. Zajištěné stopy a předměty budou podrobeny zkoumání. Kriminalisté v současné chvíli pracují se dvěmi verzemi a to buď násilný trestný čin nebo sebevraždu. Vyslýchají svědky a prověřují veškeré okolnosti. Pomohou nám i výsledky soudní pitvy.

Mladý muž zemřel při potyčce v baru
Při potyčce v jednom z příbramských restauračních zařízení zemřel v noci na úterý mladý muž. Na jeho smrti se měl podílet jiný muž, kterého policisté dopadli v průběhu úterního dopoledne.

Okolnosti případu nyní vyšetřují středočeští krajští kriminalisté.

Násilná smrt mladého muže v Dolanech
Násilnou smrt mladého muže vyšetřují od úterního dopoledne středočeští krajští kriminalisté v Dolanech na Mělnicku.

Na místě zasahovaly posádky ZZS ASČR, jednotka HZS SČK a hlídky Policie ČR. Kriminalisté v současné době nechtějí zveřejnit podrobnosti k celému případu, aby nenarušili jeho vyšetřování.

prap. Veronika Hokrová, Policie ČR + MrK / Týdeník Policie