logo

Muž poškodil herní automat, dopadli ho ústečtí strážníci

ulk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dne 10.07.2017 v 11:25 hod., byla na žádost operačního střediska městské policie v Ústí nad Labem vyslána hlídka strážníků do provozovny Drak na Lidickém náměstí, kde dle oznamovatele měl neznámý muž poškodit jeden z hracích automatů.

Po příjezdu strážníků na místo se k hlídce přihlásila obsluha a zároveň svědek celé události paní T., která uvedla, že zde byl nějaký muž, který zde rozbil automat značky Kajot a utekl neznámo kam. Dále oznamovatelka hlídce udala popis této osoby a ukázala neznámého muže hlídce na mobilním telefonu, na který událost stihla natočit.

Ten pro strážníky nebyl vůbec neznámou osobou. Jednalo se o muže (1996), bytem Děčín, který v minulosti již měl se strážníky co dočinění. Po těchto poznatcích se strážníci dotyčného vydali hledat po okolí, a netrvalo dlouho a jeden ze strážníků si jmenovaného všiml v ulici revoluční.

Zde byl dotyčný hlídkou zadržen a společně se pak vrátili do uvedené herny, kam byla vzhledem k výši škody, kterou jmenovaný svým protiprávním jednáním způsobil, přivolána i Policie ČR, která si celý případ převzala k dořešení.

Jan Novotný, MP ÚnL