logo

Muž šel prostředkem komunikace a bránil v průjezdu strážníkům, v poutech skončil během večera hned dvakrát

khk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Jako nepoučitelný se projevil muž, který skončil během jedné hodiny dvakrát v poutech strážníků MP Jaroměř, opřený o kapotu služebního vozu.

Poprvé ve 23:15 hodin dne 14.1.2017 po té co na hlídku cosi pokřikoval a následně jí bránil v jízdě tím, že šel prostředkem komunikace a nakonec neuposlechl výzvy aby se zastavil, když s ním hlídka chtěla jeho přestupkové jednání probrat. Po té co byl strážníky dostižen a spoután, byl předveden na OO PČR ke zjištění totožnosti, kde s ním celá věc byla uzavřena formou oznámení o přestupku.

O hodinu později pak celé zopakoval jen ve větším stylu, kdy omezoval a ohrožoval účastníky provozu na pozemních komunikacích v Husově ulici. Na výzvy aby zanechal svého jednání nereagoval a dal se na útěk (jak jinak nežli středem vozovky) a to do ulice Hradecká, kde ho dostihli strážníci MP Jaroměř.

Zde chtěl zmizet v zákoutích za obytnými domy. To se mu ale nezdařilo a tak skončil v poutech podruhé. Tentokrát, ale pokračoval rovnou na záchytku do Hradce Králové. Jeho jednání je nyní v řešení příslušných správních orgánů.

MP Jaroměř