logo

Muž zabil svou ženu, zranil dceru a ujížděl policistům, honička skončila projetím stojanu na benzínové pumpě

V domě na Long Islandu v New Yorku zabil muž svou ženu a zranil dceru. Stalo se tak v pátek ráno. Následovala honička s policisty, která skončila u benzínové pumpy v Brooklynu, kde muž naboural do stojanu.

Pachateli bylo 44 let a ubodal svou 41 letou ženu, a to kolem 1 hodiny ranní. Svoji 16 letou dceru bodl pachatel pouze jednou, dívka přežila pouze s lehkým zraněním. Policii zavolal jeho 11 letý syn poté, co jeho otec opustil dům.

Policisté dostihli muže v jeho dva roky starém Hyundai, a to několik ulic od jeho domova. Když ho policisté chtěli zastavit, muž zrychlil a začal ujíždět.

Honička netrvala dlouho, muž ztratil kontrolu nad vozidlem a projel stojanem na benzínce v Brooklynu. Podle svědka, který byl na benzínové pumpě, stojan vybouchl a auto i část benzínky začaly hořet.

Podle výpovědi ostrahy se ze stojanu pořád valil benzín, který hned začal hořet. Na místo byli okamžitě přivoláni hasiči.

Pachatel byl převezen do nemocnice s lehkými zraněními. Z nemocnice poputuje do vazby, kde bude čekat na soud. Všechny další okolnosti jsou v šetření.

Vltava, Týdeník Policie