logo

Muže měli v Sezimově Ústí napadnout a oloupit dva pachatelé v tmavém oblečení, policie hledá svědky

jhc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Táborští kriminalisté prověřují událost, ke které mělo dle oznamovatele dojít krátce po půl jedné hodině po půlnoci na neděli dne 11. prosince 2016 před domem číslo 146/12 v ulici Jana z Ústí v Sezimově Ústí.

Poškozený muž středního věku, který k místu přicházel od restaurace Apollo ulicí Kánišovaa směřoval ke Světlogorské ulici do táborského Sídliště nad Lužnicí, byl před uvedeným domem napaden dvojicí útočníků, blíže neurčených mužů v tmavém oblečení. Ti jej měli po úderu do břicha a následném kopu do obličeje srazit na zem a z kapsy kalhot mu odcizit peněženku s finanční hotovostí v řádu několika tisíců korun.

Žádáme tímto každého, kdo se v uvedené době, tedy krátce po půlnoci z 10. na 11. prosince 2016 v daném prostoru Sezimova Ústí a přilehlého táborského Sídliště nad Lužnicí nacházel a mohl by k objasnění uvedené události přispět jakoukoliv důvodnou informací, aby ji předal táborským kriminalistům na jejich služebně v budově územního odboru PČR na Soběslavské ulici č. 2763 v Táboře, telefonní lince 974 238 111, případně cestou policejní linky číslo 158.

Děkujeme.

por. Mgr. Miroslav Doubek, PČR