logo

Na hudebním festivalu na jihu Čech byl nalezen mrtvý mladík, policie hledá svědky

jhc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Krátce po jedenácté hodině před půlnocí dne 2. 9. 2017 přijali policisté oznámení o nálezu bezvládného těla mladého muže, které leželo ve vodě při levém břehu Nové řeky v katastru obce Mláka, a to přibližně 200 metrů od místního vodáckého kempu, kde se právě konal Open Air festival Muffin.

I přes veškerou snahu muže, který mladíka našel, rovněž tak zdravotnického dozoru festivalu a na místo přivolaných záchranářů, se nepodařilo nalezeného mladíka přivést k životu. Přesná příčina smrti nebyla stanovena.

Na místo se dostavili místně příslušní třeboňští policisté a rovněž tak výjezdová skupina jindřichohradeckých kriminalistů. V zemřelém byl ustanoven muž (26) z Vodňanska, který se účastnil zde konajícího se festivalu. K objasnění přesné příčiny úmrtí nařídili policisté soudní pitvu.

K objektivnímu posouzení všech skutečností této události vyzýváme každého, kdo by mohl k objasnění uvedeného případu poskytnout jakoukoliv důvodnou informaci, a to zejména k dění na místě v souvislosti s uvedeným skutkem v době mezi 22:30 až 23:15 hodin, aby ji předal třeboňským policistům na jejich služebně v Riegrově ulici číslo 1227, telefonním čísle 974 244 702, či přímo jindřichohradeckým kriminalistům na lince 974 233 111 či policejní lince č. 158. Děkujeme.

por. Mgr. Miroslav Doubek, PČR