logo

Na mistrovství světa Strongman týmů do 105 kg reprezentovali ČR také dva policisté

pha msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Za českou republiku se této prestižní soutěže zúčastnili hned dva závodníci z řad Policie ČR. Jsou to Petr Pastyřík z Oddělení mobilního zásahu (cizinecká policie) a Jan Šťastný který slouží na jednom z Obvodních oddělení v Pardubickém kraji.

Tým ČR neudělal v žádném případě ostudu a skončil na 6. místě, kdy mu tzv. Bedna utekla o pár bodů, přičemž jejich ztráta byla způsobena spíš nezkušenosti dvou nováčků než špatnými výkony.

„Jako tým jsme podali výborný výkon a pevné věřím, že příští rok se jak na mistrovství světa, tak Evropy, již umístíme na té vysněné bedně,“ uvádí Petr Pastyřík a dodává: „Nyní nastává odpočinek formou objemových tréninků a již brzy v přípravě na nadcházející rok, který věřím bude úspěšnější,než ten letošní.“

A protože by podobných úspěchů závodníci nezvládli bez dostatečné podpory svého okolí, je na místě i poděkování.

„Chtěl bych poděkovat nejúžasnější ženský na světě, mimochodem taktéž policistce a psovodce z Litoměřic, dále pak těmto firmám: Petr václavík ml. Profimass, triko 4all, Gastroambulance Woznica, Kovo PB, Lukáš Dundr masáže, Sportovka bowling Most…,“ dodává Petr.

MrK, Týdeník Policie