logo

Na pánských záchodech bylo plno, tak vyrazil na dámské, kde si na mobil natáčel ženu

jhm msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Nepříjemný zážitek má žena, která koncem dubna navštívila toalety v jednom z brněnských obchodních center.

Při vykonávání potřeby si v kabince všimla pod dělící příčkou cizí ruky s mobilem, který nahrával videozáznam. Žena kopla do odpadkového koše, osoba ve vedlejší kabince se zřejmě zalekla a ruku stáhla. Šokovaná paní vyšla před toalety a chvíli po ní vyšel neznámý muž.

Žena se ho zeptala, co to mělo znamenat, načež ji odpověděl, že na pánských záchodech bylo plno, omluvil se a odešel. Na základě oznámení se policisté pustili do vyšetřování případu a podařilo se jim muže ztotožnit. Jedná se o sedmadvacetiletého mladíka, který byl několikrát odsouzen za různorodou trestnou činnost.

Vyšlo také najevo, že z obchodního centra odjel vozidlem a to i přes to, že má platný zákaz řízení. Zanedlouho má také nastoupit na jeden rok do vězení za maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a za ohrožení pod vlivem návykové látky. Ke svému jednání na dámských toaletách se mladý muž nedoznal i přesto nyní čelí podezření z trestného činu výtržnictví, za který mu může soud uložit až dvouletý pobyt za mřížemi.

por. Andrea Cejnková, PČR