logo

(Ne)obyčejní lidé u IZS – prap. Martin Příhoda z mělnické dopravky

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Navazujeme na náš seriál „Přiblížení našich kolegů – policistů, strážníků, záchranářů a hasičů nám v mělnických složkách IZS, ale i široké veřejnosti.

Dnes jsme vybrali policistu z dopravního inspektorátu Policie ČR Mělník prap. Martina Příhodu.

Martin je od malička sportovec, který začal hrát hokej jako pětiletý kluk. V Mělníku hrál 1. ligu, druhou pak v Příbrami. Pokračoval v zahraničí ve Francouzském Amneville a dále v Magnus lize dánského Esbjergu. V rámci hokeje působil dále v druhé lize v Roudnici nad Labem, v České Lípě a Bílině. Kariéru však završuje tam, odkud přišel, a to v krajském přeboru na Mělníku.
Jeho životním krédem je “Nikdy se nevzdávej”.

Čas vyplňuje péčí o dceru, hokejem a zaměstnáním u mělnické dopravní policie. Pokud se snad i vyskytne nějaké volno, tráví ho sportovně – florbalem, tenisem a také cestováním.

S kamarádem se snaží přilákat do Mělníka mladé francouzské hokejisty, kterým zde minimálně 2x ročně zajišťuje soustředění. S několika kolegy z týmu HC Junior Mělník se aktivně zapojuje do shánění sponzorů pro A tým HC Junior Mělník, kde stále trénuje a hraje aktivně hokejové zápasy.

Jak sám říká, “hokej mu v životě dal plno kamarádů, zážitků.”

Zvláštní upozornění: Martin Příhoda je nezadaný. ??

Přejeme Martinovi především zdraví a samozřejmě, ať se mu v životě daří v soukromí, ve sportu i při výkonu jeho povolání.

IZS Mělník