logo

Nepoznáte muže podezřelého z krádeže notebooku?

pha msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Kriminalisté z třetího pražského obvodu pracují na objasnění případu krádeže notebooku, který byl odcizen začátkem prosince loňského roku a to z auta zaparkovaného v podzemní garáži obchodního centra v Chlumecké ulici, v Praze 9. Neznámý pachatel byl natolik suverénní, že kradl přímo za bílého dne, krátce po deváté hodině ranní a v místě, kde se právě pohybovaly desítky lidí. Pachatel nejprve rozbil okno u dveří zavazadlového prostoru, ze kterého následně odcizil tašku s notebookem. Tímto jednáním způsobil podezřelý škodu v celkové výši 31 tisíc korun.

V této souvislosti policisté pátrají po pachateli, který byl silnější postavy, oblečen do khaki zelené vesty, černých tepláků, na hlavě měl černou čepici s bambulí a na nohách měl černé tenisky s bílou špičkou. Tento muž je podezřelý z trestného činu krádež a poškození cizí věci, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na 2 roky.

Provedené úkony do současné doby nevedly k vypátrání pachatele, policisté se nyní po vyčerpání všech možností obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. Tímto žádáme kohokoli, kdo na záběrech pozná podezřelého, aby se policistům ozval na bezplatnou tísňovou linku 158.

Za pomoc a spolupráci předem děkujeme.

nprap. Eva Řádková, PČR