logo

Neznámý pachatel přepadl hernu v Mladé Boleslavi, odnesl si 150 tisíc korun

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Mladoboleslavští kriminalisté šetří případ loupežného přepadení herny, ke kterému došlo 3. dubna v Mladé Boleslavi.

Dosud neznámý maskovaný pachatel vstoupil kolem půl třetí ráno do provozovny, kde nejprve paralyzoval slzotvorným prostředkem obsluhu. Poté měl již volný přístup k tomu, aby v herně odcizil peníze v hodnotě okolo 150 tisíc korun.

Hledaný muž je vysoký asi 170 cm štíhlé postavy. Na sobě měl oblečenou pracovní montérkovou kombinézu červenočerné barvy s dvojitým reflexním pruhem na nohavicích a rukávech. Přes hlavu měl modrou kapuci od mikiny. Obličej si maskoval tmavým šátkem a přes oči si nasadil zřejmě lyžařské brýle s modrými obroučkami. Na zádech měl světle hnědý batoh a přes rameno zavěšenou tmavě modrou sportovní tašku. Na rukách měl žluté rukavice.

Za pozornost stojí atypická pracovní kombinéza. Kriminalisté uvítají jakékoliv informace i k tomu, která firma či společnost používá právě tento pracovní oblek.

Veškeré poznatky, podněty či informace k celému případu můžete sdělit kriminalistům osobně v Mladé Boleslavi nebo telefonicky na čísle 725 885 689, případně na bezplatné lince 158.

por. Mgr. Eva Hašlová, Policie ČR