logo

Neznámý řidič vyjel z dálnice D1 a projel oplocením několika pozemků, poté z místa odjel

olk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Policisté dálničního oddělení Kocourovec se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc vedoucí k objasnění dopravní nehody.

V době od 6. dubna do 9. dubna 2018 dosud nezjištěný řidič řídil motorové vozidlo na dálnici D1 na 302,4 km (v blízkosti Lipníka nad Bečvou) ve směru na Ostravu. Řidič vyjel s vozidlem z blíže nezjištěných důvodů mimo vozovku na krajnici vpravo, projel přes zatravněný svah a narazil do oplocení soukromých pozemků. Oplocením projel a poškodil další dva ploty oddělujících od sebe jednotlivé parcely. Přitom poškodil i betonový kanál s železným poklopem. Jízdu skončil na soukromém pozemku, z něhož odjel neznámo kam.

V souvislosti s prověřováním okolností dopravní nehody se obracíme na případné svědky, kteří viděli uvedenou dopravní nehodu a pomohli by ustanovit nezjištěné vozidlo, které mělo účast na dopravní nehodě, aby se přihlásili na linku 158, nebo osobně či telefonicky kontaktovali přímo policisty dálničního oddělení Kocourovec, Přáslavice – Kocourovec 19, tel: 974 762 751.

por. Mgr. Libor Hejtman, Policie ČR