logo

O jednoho muže se v Hradci Králové popraly dvě opilé ženy, když se je snažil uklidnit, schytal pár ran také

khk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Hned dvě opilecké potyčky musely o víkendu řešit hlídky městské policie v Hradci Králové.

K první došlo hodinu po půlnoci před restaurací v samém centru města. Oznamovatelé uváděli, že se do sebe pustila skupinka osob, která krátce před tím opustila provozovnu. V době příjezdu hlídky se na místě nacházela dvojice mužů, která se vzájemně a velmi agresivně napadala.

Strážníci je od sebe odtrhli. Jeden z mužů se opakovaně snažil vytrhnout strážníkům, aby mohl v potyčce pokračovat. Vyhrožoval dalším útokem a všechny přítomné častoval nadávkami. Druhý muž vysvětlil, že se pouze bránil. Agresivnímu muži musela být nasazena pouta. Následná dechová zkouška mu prokázala 1,87 promile alkoholu. K vystřízlivění byl proto převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Následným šetřením bylo zjištěno, že další účastníci potyčky utekli před přijíždějící hlídkou městské policie.

O pár hodin později vyslal operační důstojník hlídku městské policie k vlakovému nádraží. Zde se praly dvě opilé ženy, které měly zájem o jednoho muže. Ten, když se je pokusil od sebe odtrhnout, schytal také pár facek a kopanců. Po příjezdu hlídky se celá situace zklidnila. Obě ženy dostaly pokutu a všem třem bylo doporučeno odebrat se domů.

MP Hradec Králové