logo

Obsluhu brněnského kasina přepadl registrovaný hráč, kriminalisté tak pátrají po konkrétním muži

jhm msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Poslední dubnový den požádal registrovaný hráč dopoledne v kasinu v Popůvkách o vyplacení vyhrané dvousetkorunové částky. Výplata výhry byla pravděpodobně jen záminkou k napadení obsluhy.

Ve chvíli, kdy chtěla servírka vydat peníze za výhru, snažil se jí muž vytrhnout číšnický flek s nemalou finanční hotovostí. To se mu nakonec podařilo. Obsluha se ale nechtěla vzdát a unikajícího muže se pokusila zadržet. Ten bojující ženu rukama porazil na zem, přičemž tato utrpěla zranění. Lupiči se tedy podařilo i s více než stotisícovou hotovostí uniknout.

Policisté v průběhu vyšetřování zjistili totožnost muže a vyhlásili po něm pátrání. Navíc lupiče zachytily při odjezdu kamery bezpečnostního systému.

Muž odjel osobním automobilem Škoda Felicia stříbrné barvy. Podle zjištění kriminalistů má pachatel administrativní trvalé bydliště na obecním úřadě v Náměšti nad Oslavou. Vozidlo vlastní jeho příbuzní.

Hledaný Michal Petr, který má problémy se závislostí na herních automatech, se pohybuje především na Brněnsku a Třebíčsku, pravděpodobně v hernách a podobných zařízeních. Informace o jeho pohybu můžete kriminalistům sdělit na tísňovou linku 158.

Policie děkuje za spolupráci.

por. Bohumil Malášek, Policie ČR