logo

Ocenění si z rukou ředitele Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje převzalo více než 140 policistů

plk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V pátek, tj. 27. 10. 2017, se v budově Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje uskutečnilo slavnostní předávání ocenění policejního prezidenta a ocenění ředitele krajského ředitelství.

Ocenění policejního prezidenta v podobě medailí, plaket a odznaků si z rukou ředitele Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje plk. Mgr. Pavla Krákory převzalo celkem 141 policistů z celého Plzeňského kraje. Tímto oceněním tak policejní prezident prostřednictvím krajského ředitele policistům poděkoval zejména za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků, za splnění zvlášť významného služebního úkolu či za příkladné plnění služebních povinností.

Ocenění ředitele krajského ředitelství si převzali dva hosté z řad subjektů úzce spolupracujících s krajským ředitelstvím. Medaili útvaru Krajského ředitelství si za příkladnou a dlouhodobou spolupráci na úseku prevence a na úseku bezpečnosti obyvatel a veřejného klidu a pořádku převzal krajský koordinátor BESIP Ministerstva dopravy pro Plzeňský kraj pan Václav Ircing a velitel Městské policie Plzeň Karel Mach.

por. Bc. Dagmar Jiroušková, Policie ČR