logo

Octavia je po nehodě u Jablůnky na odpis, řidiče převezli záchranáři s lehkým zraněním do nemocnice

zlk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Při úterní večerní havárii osobního auta u obce Jablůnka utrpěl mladý řidič lehké zranění. Při vytahování vozidla byla silnice I/57 na čtvrthodiny zcela uzavřena.

S komplikacemi na silnici I/57 mezi obcemi Jablůnka a Bystřička se včera večer setkali tudy projíždějící řidiči. Dopravní policisté zde prováděli šetření havárie osobního vozidla Škoda Octavia. S ním jel čtyřiadvacetiletý řidič krátce před sedmou večer od obce Bystřička k Jablůnce. Po přejetí horizontu se dostal do protisměru. Následně s vozidlem vyjel vlevo mimo komunikaci do silničního příkopu, až jej zastavila svodidla. Muž z Hradce Králové utrpěl při havárii lehké zranění a byl převezen do nemocnice.

Policisté při šetření dopravní nehody omezili na dané silnici provoz. Zjistili, že škoda na vozidle činí padesát tisíc korun. Poškozena byla i svodidla a to za deset tisíc korun. Provedením dechové zkoušky u řidiče policisté vyloučili jeho ovlivnění alkoholem. Po desáté večer došlo k celkovému uzavření komunikace. Bylo to z důvodu vytažení vozidla. Po jeho odstranění byla komunikace zcela zprůjezdněna.

por. Bc. Vladislav Malcharczik, Policie ČR