logo

Octavia vyjela u Hostivice mimo silnici a nabourala do stromu

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Jednotky HZS SČK ze stanice Kladno a HZS Praha ze stanice Petřiny vyjely ve středu dopoledne k dopravní nehodě osobního vozidla Škoda Octavia, které jelo ve směru od Sobína na Hostivici. V zatáčce, poblíž rybníku Kala, vyjelo vozidlo mimo komunikaci a následně narazilo do stromu.

Kromě hasičů na místo zamířily také posádky RZP a RV ZZS Středočeského kraje a dále hlídky OO PČR Hostivice a DI PČR Praha venkov – západ.

Po dobu zásahu záchranářů byla silnice obousměrně uzavřena. Zraněný řidič byl posádkou ZZS SČK transportován k dalšímu ošetření do nemocnice.

Po odjezdu záchranářů řídili dopravu kyvadlově hostivičtí policisté. Pražští hasiči z petřinské stanice provedli protipožární opatření a dále asistovali na místě policistům.

Auto na střeše ve Strašnicích
K další nehodě vyjížděli pražští hasiči již v úterý večer. Na křižovatce ulic Černokostelecká a Limuzská došlo ke střetu dvou osobních vozidel, přičemž jedno z nich skončilo po nehodě převrácené na střeše. Na místo vyjela jednotka HZS Praha ze stanice Strašnice, posádky RZP a RV ZZS HMP a také hlídky dopravní policie.

Záchranáři po svém příjezdu zjistili, že se nehoda obešla bez zranění. Hasiči zajistili místo dopravní nehody a po jejím zadokumentování převrátili vůz zpátky na kola.

Veškeré okolnosti vzniku obou dopravních nehod jsou předmětem dalšího vyšetřování.

MrK, Týdeník Policie