logo

Pacientovi se v kladenské nemocnici ztratil mobil a finanční hotovost, policisté pátrají po neznámém muži na fotografiích

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Policisté obvodního oddělení Kladno prošetřují případ krádeže, který byl oznámen na policejní služebnu dne 8. září 2018.

Poškozený muž uvedl, že v době od 16.00 do 19.00 hodin v Oblastní nemocnici v Kladně dne 8. září 2018, mu neznámý pachatel odcizil mobilní telefon a finanční hotovost ze stolku nemocničního pokoje v pavilonu M z druhého patra chirurgického oddělení. Vzniklá škoda odcizením byla vyčíslena na částku 6 600,-Kč.

Policisté tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli pátrají.

Kladenští policisté vyzývají občany, kteří se v daném čase tohoto dne pohybovali v prostorách kladenské nemocnice na chirurgickém oddělení a mohli zaznamenat neznámou osobu, která se zde pohybovala, aby své poznatky oznámili na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158. Dále bychom uvítali, kdyby tyto dvě osoby, které byly zaznamenány na kamerovém systému, aby se dostavily na policejní služebnu k podání možného svědectví. Pokud někdo bude znát totožnost nebo informace k těmto mužům poskytněte je na nejbližší policejní služebnu.

nprap. Jana Šteinerová, Policie ČR