logo

Pardubičtí strážníci a záchranáři zasahovali u ženy, která byla obsypaná červy

pak msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Strážníci, záchranáři, zdravotnický personál se při své práci setkávají s nejrůznějšími případy. Ovšem obdobu čtvrteční události nikdo z nich nepamatuje.

Strážníci MP Pardubice přijali oznámení na ženu, která obtěžovala hosty herny v Pardubicích. Když hlídka dorazila na místo, nalezla zde ženu (70) ze Slovenska, u které bylo na první pohled zřejmé, že její zdravotní stav není dobrý. Žena velmi výrazně zapáchala po hnijícím mase, nebyla schopná z místa odejít a stěžovala si na bolest pod prsy.

Hlídka proto zavolala záchrannou službu. Po příjezdu zdravotníků žena odkryla triko. Na svém těla měla nekrotickou tkáň a na ní desítky červů.

Strážníci ženu naložili do sanitky městské policie – ta je připravena vždy, když je třeba zajistit přepravu silně znečistěných osob do rozličných zdravotnických zařízení – a převezli ji do nemocnice k lékařskému ošetření.

„Všem zúčastněným složkám patří můj velký dík. Strážníci se setkávají s ledasčím, ale toto předčilo vše, s čím se do včerejšího dne setkali,“ uvedl ředitel pardubických strážníků Rostislav Hübl.

Lenka Uskobová, MP Pardubice