logo

Peugeot vylétl v Uherském Hradišti ze silnice, řidič skončil v bezvědomí

zlk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Po třetí hodině odpoledne přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o vážné dopravní nehodě osobního automobilu v Uherském Hradišti – Jarošově. K události okamžitě vyrazila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Uherské Hradiště.

Po příjezdu k místu nehody bylo průzkumem zjištěno, že řidič se svým vozem Peugeot jel ve směru od Bílovic do Uherského Hradiště a havaroval mimo komunikaci. Zraněného řidiče v bezvědomí vytáhli z vozu svědkové události. Hasiči si jej převzali do své péče a do příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby mu poskytli první předlékařskou pomoc.

Jakmile byl zraněný řidič odvezen do nemocnice, zajistili hasiči na velmi frekventované komunikaci hlavně řízení dopravy. Vrak vozidla byl zabezpečen proti nebezpečí vzniku požáru a byl zkontrolován únik provozních kapalin. Protože zde nehrozilo další nebezpečí, asi po hodině a půl zásahu se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Tisková zpráva Policie ČR:
V pátek krátce po třetí hodině odpoledne došlo v místní části Uherského Hradiště v Jarošově k dopravní nehodě, která si vyžádala vážné zranění řidiče.

Šestatřicetiletý řidič jel ve vozidle zn. Peugeot ve směru od Bílovic. Z dosud nezjištěných příčin přejel s vozidlem vlevo mimo vozovku, kde skončilo auto převrácené na boku. Řidič, který cestoval ve vozidle sám, byl s vážným zraněním transportován do nemocnice.

Příčinu a okolnosti dopravní nehody vyšetřují uherskohradiští dopravní policisté.

kpt. Ing. Pavel Řezníček, HZS ZLK + mjr. Mgr. Lenka Javorková, Policie ČR