logo

Podezřelého z pobodání řidiče dodávky zadržela zásahová jednotka, při dalším incidentu ve městě zemřel 17letý mladík

plk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dne 7. prosince, krátce před šestou hodinou večer, jsme přijali oznámení o fyzickém incidentu mezi osobami v Plzni na Slovanech. Na místo vyjeli nejen kriminalisté Městského ředitelství policie Plzeň, ale i kriminalisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje. Prověřujeme trestnou činnost násilného charakteru.

Při incidentu došlo ke zranění 40letého muže, který byl z místa odvezen sanitním vozem do nemocnice k ošetření. Policisté v současné době zjišťují bližší okolnosti případu.

Policisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje intenzivně pátrali po pachateli. Za necelé 4 hodiny byl podezřelý zadržen policisty ze zásahové jednotky. Muž ve věku 26 let je podezřelý ze spáchání trestného činu násilného charakteru.

Dne 8. prosince, krátce před jedenáctou hodinou večer, jsme přijali oznámení o fyzické potyčce v bytové jednotce v Plzni na Borech. Během potyčky došlo k napadení 17letého muže, který utrpěl zranění neslučitelné se životem, kterému na místě podlehl.

Na místo vyjeli policisté Městského ředitelství policie Plzeň a policisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje. Kriminalisté na místě zajistili zbraň a zadrželi osobu podezřelou z protiprávního jednání. V současné době kriminalisté provádí úkony trestního řízení, prověřují okolnosti a zjišťují bližší informace případu, kterému se intenzivně věnují.

nprap. Veronika Hokrová, Policie ČR