logo

Policejní prezident ocenil policistu z SPJ Praha, který je nejen MMA zápasník, ale který navíc pomáhá Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům

pha msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Policejní prezident genmjr. Tomáš Tuhý v pátek dopoledne za přítomnosti ředitele krajského ředitelství policie hlavního města Prahy brig. gen. Miloše Trojánka ocenil policistu ze Speciální pořádkové jednotky praporčíka Jaroslava Pokorného.

Cenu s názvem „Pomáháme druhým“ a další pozornosti si policista převzal za mimořádně záslužné aktivity v době svého volna.

Jaroslav Pokorný nejenže svými sportovními výkony reprezentuje Policii ČR v profesionálních zápasech MMA za tým All Sports Academy, ale prostřednictvím tohoto sportu navíc velmi aktivně pomáhá Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům.

Díky paní Lence Bartákové, která pro uvedenou nadaci fotila charitativní kalendář, a která na policejní prezidium poslala velmi emotivní děkovný dopis, se o těchto aktivitách dozvědělo vedení policejního prezidia a vůbec i samotní kolegové oceněného policisty. Jaroslav je totiž ke všemu velmi skromný člověk, který se svou dobrosdečností příliš nechlubí.

Po přečtení děkovného, byť velmi smutného dopisu, není třeba dalších slov.

Děkovný dopis je k přečtení ZDE.

kpt. Mgr. Iveta Skupien, PČR