logo

Policejní reprezentanti v ledním hokeji budou hrát proti kolegům z Moskvy, Německa, či Francie

lbk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Vzájemná měření sil hokejových reprezentací bude probíhat od 19. do 22. dubna, a stejně jako tomu bylo v roce 2015, kdy se tento šampionát fanouškům představil v Liberci poprvé, bude hokejová klání hostit Svijanská a Home Credit aréna.

Zahájení
Oficiálně bude Světový policejní pohár v ledním hokeji 2017, který pořádá Unie tělovýchovných organizací Policie České republiky, sportovní svaz policistů a hasičů, ve spolupráci s Policií České republiky a Ministerstvem vnitra České republiky, pod záštitou policejního prezidenta Tomáše Tuhého a ministra vnitra Milana Chovance, zahájen v 19:00 hodin ve Svijanské aréně.
Slavnostnímu zahájení bude předcházet koncert Hudby hradní stráže a Policie České republiky.

Rozlosování
Již 18.dubna, došlo v libereckém hotelu Babylon, za účasti zástupců všech 10 reprezentačních družstev z 9 evropských zemí a funkcionářů, podílejících se na realizaci Světového policejního poháru v ledním hokeji, k rozlosování do dvou hracích skupin.

Ve skupině A, ve které je i naše, Česká policejní reprezentace, jsou týmy policie z Moskvy, Německa, Francie a Slovinska.

Složení skupiny B bylo rozlosováno tak, že jej tvoří týmy Dynama Kazaň, Maďarska, Rakouska, Finska a týmu úřadujících mistrů světa ze Slovenska.
Herní systém v obou základních skupinách je nastaven utkáními tzv. „každý s každým“, se základní hrací dobou 2×20 minut čistého herního času, s přestávkou na úpravu ledu.

Herní program našeho hokejového týmu započne dnešního dne, 19.dubna ve 12:00 hodin, a to vzájemným si měřením sil s celkem Francie a dalším utkáním, které je naplánováno na 16:00 hodinu, ve kterém se naši chlapci utkají s týmem policistů z Moskvy.

nprap. Bc. Vojtěch Robovský, PČR

helicoptershow