logo

Policie pátrá po pachateli loupeže v herně v Brandýse nad Labem

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V pátek 17. února 2017 několik minut po 21:00 hodině došlo v brandýské herně ZIPO, v ulici Ivana Olbrachta k loupežnému přepadení barmanky. Neznámý muž nejprve postával na chodníku před budovou herny a po chvíli odešel. Do herny se vrátil po několika minutách, prošel okolo baru s obsluhou do prostoru s automaty, kde se pouze rozhlížel. Vrátil se k barmance a za použití nože po ní požadoval vydání finanční hotovosti a následně tří mobilních telefonů. Žena z obavy o své zdraví a život mu věci vydala. Poté muž z místa i s věcmi odešel.

Muž byl ve věku kolem 35 let se světle hnědými krátce střiženými fousy na bradě. Byl střední postavy, vysoký asi 175 cm. Mluvil s cizím přízvukem. Oblečen byl do tmavě modré delší bundy a světle hnědých kalhot. Na hlavě měl pletenou černou čepici.

Žádáme každého, kdo by měl jakékoliv informace k případu a zejména k totožnosti muže, aby je sdělil kriminalistům přímo na jejich služebně v Brandýse nad Labem nebo na telefonním čísle 725 884 183. Volat můžete také na bezplatnou linku 158.

prap. Bc. Eva Hašlová, PČR

helicoptershow