logo

Policie se již zabývá videem, které v živém přenosu zachytilo tragickou nehodu u Obrnic

ulk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Policie ČR se intenzivně zabývá tragickou nehodou, ke které došlo ve čtvrtek u Obrnic na Mostecku. Dvě mladé dívky tam ve vozidle VW Brouk nabouraly do protihlukové stěny u zastávky MHD. Dívky si svou jízdu streamovaly živě na facebook. Video se pak objevilo na několika profilech na facebooku a na YouTube. Z některých zdrojů již bylo smazáno, i přesto ho již viděly stovky tisíc lidí.

Policejní mluvčí Alena Bartošová potvrdila, že Policie ČR video prověřuje. Policistům by mohlo velmi pomoci při vyšetřování nehody.

Následkům vážných zranění podlehla po leteckém transportu do ústecké nemocnice řidička vozu. Kriminalisté u ní nařídili soudní pitvu. Spolujezdkyně, která video natáčela, byla sanitkou převezena do traumacentra téže nemocnice. Dle vyjádření jejího otce je na tom po fyzické stránce v pořádku.

„Přátelé moje dcera ************ je v naprostém pořádku v pondělí by měla jít domů ale do nemocnice mohou jen rodiče, ovšem vás mohu informovat děkuji vam,“ informoval otec spolujezdkyně.

„Příčina a okolnosti nehody jsou předmětem šetření, na závěry je ještě brzy, vyšetřování potrvá několik měsíců,“ uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová.

MrK, Týdeník Policie