logo

Policie zveřejnila video z přepadení benzínky, při kterém lupiči zabili čerpadlářku

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V rámci prováděného šetření se policistům podařilo zajistit kamerové záznamy, kdy po jejich vyhodnocení se kriminalistům podařilo zjistit, že je na nich v inkriminované době zachycen pohyb dvou neznámých osob, a to pravděpodobně dvou mladých mužů, oblečených do tmavého oblečení, kteří si obličeje maskují nasazenými černými kuklami.

Kriminalisté předpokládají, že by osoby zachycené na kamerovém záznamu, či přiložených fotografií z kamerového záznamu, mohl někdo z občanů poznat, a to podle jejich pohybu, oblečení nebo částečného popisu.

Proto se na ně touto formou obracejí se žádostí o pomoc, aby jim pomohli zjistit jejich totožnost.

Jakékoliv informace k tomuto případu jim mohou případní svědci sdělit prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

Youtube Video
Podívat se na video

Při loupežném přepadení došlo k použití krátké střelné zbraně. V dané věci kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda, za který pachatelům v případě jejich zjištění a následném odsouzení hrozí trest odnětí svobody v rozmezí 15 až 20 let, nebo výjimečný trest.

Další bližší informace k případu s ohledem na probíhající úkony a stádium trestního řízení nelze v tuto chvíli poskytnout.

por. Bc. Zdeněk Chalupa, Policie ČR