logo

Policisté na Jablonecku pátrali po uprchlém vězni

lbk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Policistům se podařilo v sobotu kolem druhé hodiny odpoledne zadržet hledaného vězně, po kterém jsme 25. října 2018 vyhlásili pátrání. Muž byl zadržen v zahrádkářské kolonii v Tanvaldu.

Policisté nyní budou provádět úkony trestního řízení, vyhodnocovat zajištěné stopy a budou zjišťovat, zda vloupání do rekreační chaty ve Smržovce z dnešní noci nemá na svědomí tento muž.

Děkujeme za spolupráci veřejnosti, která svými poznatky přispěla k zadržení hledaného vězně.

Původní zpráva:
Služba kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Jablonec nad Nisou pátrá po 39letém uprchlém vězni, který si v současné době odpykává trest pro majetkovou trestnou činnost ve Věznici Rýnovice.

Hledaný vězeň odešel dne 25. října 2018 ve 14,30 hodin z nestřeženého pracoviště firmy zabývající se výrobou autodílů v Jablonci nad Nisou – Mšeno. V době odchodu měl na sobě pracovní oblečení – oranžovou vestu, černé boty. Vzhledem k tomu, že opatření, která se v souvislosti s jeho vypátráním dosud realizovala, tj. veškeré prověrky v rodině, v nemocnicích, na nádražích a na dalších místech možného výskytu, byla zatím neúspěšná, žádáme v tuto chvíli o spolupráci při pátrání po hledaném vězni veřejnost.

Pokud někdo muže viděl, a ví, kde se nachází, ať kontaktuje tísňovou linku 158 nebo přímo policisty na kterékoliv policejní služebně.

por. Bc. Vladimíra Šrýtrová, Policie ČR