logo

Policisté na Mělnicku pátrají po dvou dívkách, které se nevrátily z vycházky do dětského domova

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Mělničtí policisté pátrají po dvou svěřenkyních Dětského domova se školou v Liběchově. Dne 20. ledna 2017 se nevrátily z povolené samostatné vycházky, kterou měly v odpoledních hodinách.

První z hledaných, Maria Luiza Pianková, nar. 22.1.2003, je 165 až 168 cm vysoké hubené postavy. Má hnědé oči, hnědočerné středně dlouhé vlasy, které by mohla mít odbarvené na blond. Naposledy měla na sobě černé zimní boty s kamínky, černé kalhoty s tečkami, dlouhý modrý prošívaný kabátek.

Druhá dívka, Anežka Tomašovičová, nar. 12.12.2000, je 166 centimetrů vysoké hubené postavy. Má hnědé oči, hnědočerné středně dlouhé vlasy s melíry. Oblečená byla v modrém tričku, béžovém kabátku, černých legínách s nápisem, na nohou růžové boty.

O to, zda se dívky někde zdržují společně, či se rozdělily, nemáme informace.

Žádáme každého, kdo by měl jakékoliv informace o pobytu či pohybu hledaných dívek, sdělte je, prosím, neprodleně mělnickým policistům na kterékoliv jejich policejní služebně nebo můžete kontaktovat přímo policisty z Obvodního oddělení Horní Počaply na telefonním čísle 974 876 760. Volat můžete také na bezplatnou linku 158.

por. Mgr. Markéta Johnová , PČR