logo

Policisté pátrají po neznámém muži, který měl na silnici I/3 házet po autech kameny

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V pátek 27. července letošního roku, před polednem, vyjížděli policisté opět na silnici č. I/3. Tentokrát nešlo o dopravní nehodu ani havárii, ale o neznámého muže, který dle oznamovatele na této komunikaci, ve směru na Prahu, u sjezdu na obec Mrač, házel po vozidlech předměty. Řidič, který celou událost oznámil, místem projížděl a na autě mu přistál předmět, nejspíše kámen.

Dopadem na čelní sklo vozidla vznikl v levém horním rohu kráter s prasklinami. Policisté ihned vyjeli na místo události. Řidiče k celé věci vytěžili a ten jim poskytl i popis podezřelé osoby. Policisté také disponují kamerovými záběry, na kterých je zachycena její podoba. Jedná se o muže bílé pleti, stáří cca 30 let. Vysoký zhruba 180 cm, hubené postavy. Na hlavě měl krátké hnědé vlasy a vysoké kouty. Tvář měl hladce oholenou. Na sobě měl černé triko s krátkým rukávem, šedé kraťasy. Obut byl do černých bot s bílou podrážkou. Kolem krku měl korále. Hlídka policie celé místo propátrala. Nikdo se však v blízkém okolí nenacházel. Po tomto neznámém muži intenzivně pátráme.

Celková škoda na uvedeném vozidle je odhadována na dvacet tisíc korun. Muž je nyní podezřelý z přečinu poškození cizí věci.

V souvislosti s tímto případem žádáme širokou veřejnost o pomoc a spolupráci. Jakékoliv poznatky k osobě podezřelého muže sdělte prosím policistům na Obvodním oddělení v Čerčanech na telefonním čísle: 974 871 720. Využít můžete také linku tísňového volání 158.

nprap. Bc. Veronika Čermáková, Policie ČR