logo

Policisté pátrají po osobním voze, jehož řidič jel po D10 v protisměru

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V pátek 22. 12. 2017 v 16:40 hodin došlo na dálnici D10 na 55. km v jízdních pruzích ve směru jízdy od Prahy na Liberec k dopravní nehodě, kdy došlo ke střetu dvou vozidel. Na dopravní nehodě mělo účast dosud nezjištěné vozidlo, které jelo po uvedené dálnici v protisměru. Mělo by se jednat dle oznamovatele pravděpodobně o osobní vozidlo, které mělo na střeše střešní nosič (tzv. rakev), kdy jeden z oznamovatelů uvedl, že se zřejmě jedná o vozidlo Škoda Felicia a jiný oznamovatel uvedl, že o vozidlo Škoda Octavia. Celkem bylo přijato 6 oznámení na linku 158.

Mladoboleslavští dopravní policisté se obrací na všechny řidiče, kteří ve výše uvedenou dobu jeli po dálnici D10 ve směru na Liberec a mohli by poskytnout policistům bližší informace ohledně jízdy dosud nezjištěného osobního vozidla v protisměru.

S jakýmikoliv poznatky vedoucími k vypátrání řidiče osobního vozidla, který způsobil dopravní nehodu jízdou v protisměru, se můžete obrátit na linku 158 nebo přímo na dopravní policisty z Mladé Boleslavi na telefonním čísle 974 877 255 nebo 702 207 848.

Děkujeme předem za spolupráci a za bližší informace k neznámému vozidlu a jeho řidiči, které by nás dovedly k jeho vypátrání.

Policie ČR