logo

Policisté pátrají po pachateli, který v centru Prahy vykradl zaparkovanou Teslu

pha msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Od čtvrtého září prošetřují policisté z místního oddělení Benediktská případ, při kterém neznámý mladík vykradl auto značky Tesla, zaparkované v ulici Široká v Praze 1.

Hledanému mladíkovi ani nevadilo, že auto vykradl dvě hodiny po poledni v ulici plné lidí. Ostatně, neměl se čeho bát, neboť se do interiéru vozu dostal bez použití jakéhokoli násilí. Auto si totiž otevřel klíčky, které před tím buď ukradl oprávněnému majiteli, nebo je obyčejně našel.

Z vozu si následně odnesl batoh plný osobních věcí. Tím si přisvojil krom batohu i mobilní telefon, cestovní doklady a další. Svým jednáním způsobil hledaný škodu za bezmála osmdesát tisíc korun.

Policistům se sice podařilo zajistit záběry hned z několika bezpečnostních kamer, nicméně ani tak mladíka doposud nevypátrali. To je také důvodem, proč nyní prosíme o pomoc širokou veřejnost.

Pokud hledaného, zachyceného na záběrech bezpečnostních kamer poznáváte, znáte jeho totožnost, potažmo místo jeho pobytu či pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

por. Mgr. Tomáš Hulan, Policie ČR