logo

Policisté pátrají po totožnosti sebevraha, který zemřel pod koly vlaku. Před několika lety prodělal náročnou operaci hlavy

jhm msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

První květnový den se rozhodl ukončit svůj život zatím neznámý muž. Na 121. kilometru železniční trati mezi Hrušovany u Brna a Vranovicemi vstoupil těsně před projíždějící rychlík směřující z Brna do Vídně.

Muž po střetu s vlakem na místě zemřel. Kriminalistům se v průběhu vyšetřování zatím nepodařilo zjistit totožnost sebevraha. Neznámý muž byl pravděpodobně ve věku kolem pětadvaceti let, asi 175 cm vysoký. Byl neoholený s asi třímilimetrovým strništěm, na hlavě měl krátké asi 3 mm dlouhé světle hnědé vlasy.

V pravé části temene hlavy měl dlouhou jizvu a v hlavě implantovanou titanovou síťku. Muž prodělal před nejméně před třemi lety závažnou operaci hlavy, pravděpodobně v důsledku úrazu. Jedná se o velmi náročnou, neobvyklou a drahou operaci. Neznámý muž byl oblečen do černé bundy do pasu, pod ní měl modrou mikinu, tmavě modrou polokošili s bílými pruhy a bílé tričko s velkým modrým nápisem Beach life. Na nohou měl tmavé kalhoty a černé kotníkové boty.

Informace k zjištění totožnosti neznámého muže uvítají kriminalisté na tísňové lince 158. Policie děkuje za spolupráci.

por. Bohumil Malášek, Policie ČR