logo

Policisté si v Tachově převzali medaile za vynikající práci

plk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V pátek dopoledne se v obřadní síni tachovského zámku uskutečnilo slavnostní předávání medailí policejního prezidenta za věrnost III. stupně. Za přítomnosti zástupců policie, veřejných činitelů i rodinných příslušníků si toto ocenění převzalo celkem 33 policistů sloužících na Územním odboru Tachov.

Medaili obdrželi ti policisté, kteří svoji práci vykonávají nejméně deset let a při výkonu služby dlouhodobě a iniciativně dosahují velmi dobrých pracovních výsledků. Ocenění si převzali z rukou hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda a ředitele Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje plukovníka Mgr. Pavla Krákory.

Gratulace policisté přijali i od starosty města Tachov Jiřího Stručka a vedoucího Územního odboru Tachov plukovníka Ing. Petra Stuchla. Následně předal ředitel Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje a vedoucí Územního odboru Tachov medaile dvěma významným hostům – hejtmanovi Plzeňského kraje Josefovi Bernardovi a starostovi města Tachov Jiřímu Stručkovi. Oba obdrželi medaili útvaru Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje jako poděkování za příkladnou spolupráci a vynikající výsledky při zajišťování bezpečnosti obyvatel a veřejného klidu a pořádku.

Na závěr celého slavnostního aktu pronesli oba ocenění několik slov k přítomným policistům.

por. Bc. Dagmar Jiroušková, PČR