logo

Policisté z Prahy východ pátrají po hledaném mladíkovi, ten se měl dopouštět majetkové trestné činnosti

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Pátráme po pětadvacetiletém muži (Petr Marek) z Benešova, na kterého vydalo Okresní státní zastupitelství pro Prahu – východ před více jak rokem předchozí souhlas se zadržením.

Jedná se o pětadvacetiletého muže, který je zdánlivého stáří kolem 24 až 29 let. Má štíhlou 170 – 180 cm vysokou postavu, hnědé oči, krátce střižené hnědočerné vlasy. Může nosit bradku nebo knír. Bližší popis k jeho účesu nebo oblečení není v současné době znám.

Zmiňovaný je podezřelý z majetkové trestné činnosti spáchané na území Prahy – východ. Hledaný se na adrese svého trvalého pobytu delší dobu nezdržuje, je nekontaktní. Z výsledků dosavadního šetření kriminalisté však předpokládají, že by se mohl pohybovat především v Benešově a jeho blízkém okolí.

Z uvedených důvodů se touto formou kriminalisté z Prahy venkov-JIH obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc. Veškeré poznatky k hledanému přijme od občanů jakákoliv policejní služebna, případně je mohou telefonicky sdělit policistům na telefonním čísle: 974 882 476 nebo prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

por. Bc. Zdeněk Chalupa, PČR