logo

Požár zničil v Moravském Berouně tři zaparkovaná auta

olk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V noci 27. 7. kolem jedné hodiny v noci jsme přijali oznámení o požáru vozidla BMW na ulici zadní v Moravském Berouně, od kterého mělo dojít ke vznícení i dvou okolo stojících zaparkovaných osobních vozidel.

Při požáru nedošlo ke zranění osob. Vyšetřovatel HZS uvedl jako nejpravděpodobnější příčinu požáru technickou závadu a požár si, na základě věcné příslušnosti, převzal k dalšímu šetření.

„Tísňová linka Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje přijala krátce před jednou hodinou ranní ve čtvrtek 27.7.2017 informaci o požáru osobního vozidla Moravském Berouně ulice Zadní. Operační středisko na místo události vyslalo z řad profesionálních hasičů jednotku požární stanice Štemberk, za pomoci jednotky dobrovolných hasičů Moravský Beroun. Po příjezdu bylo zjišťeno zahoření 3 osobních vozidel s únikem provozních kapalin, které po zdolání požárů hasiči likvidovali. Požár způsobil škodu ve výši 360tis, co stojí za příčinu vzniku požáru je aktuálně v šetření ve spolupráci s Policií ČR,“ uvedl mluvčí HZS Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

por. Mgr. Irena Urbánková , PČR