logo

Pražským metrem měl muž jezdit za uspokojením, policisté prosí o pomoc veřejnost

pha msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Policisté prvního policejního obvodu prošetřují případ, při kterém se hledaný obnažoval ve stanici metra „A“ Muzeum. Tato situace se odehrála druhého ledna přibližně ve tři čtvrtě na deset dopoledne.

Exhibicionisty si všiml náhodný svědek ve chvíli, kdy tento „necuda“ stál za zády mladé dívky. V tu chvíli si namrava obnažil své mužství a začal s ním pohybovat směrem k dívce, kdy se zřejmě snažil imitovat kopulační pohyby, což prý ale vypadalo víc směšně, než jakkoli eroticky.

Ve chvíli, kdy si tento náhodný svědek začal zmiňovaného erotika fotit, ten vzal nohy na ramena, nastoupil do vlakové soupravy a odjel směr Dejvická.

Dalším prošetřováním policisté zjistili, že hledaný muž toho dne takto jezdil na trase „A“ víc jak tři hodiny. Při tom vystupoval v různých stanicích, kterými vždy několik minut bezcílně bloumal a pak přejel o kus dál.

Dotyčného se zatím vypátrat nepodařilo, nicméně na základě výsledků prošetřování se policisté důvodně domnívají, že se shora popsaného jednání mohl hledaný dopustit s mnohem větším počtu případů, než pouze v tomto jednom zadokumentovaném. Na základě těchto skutečností se nyní policisté obrací na širokou veřejnost hned se dvěma prosbami.

Předně prosíme každého, kdo muže na záběrech bezpečnostní kamery poznává, zná jeho totožnost, případně místo jeho pobytu či pohybu, aby nám tyto informace předal prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Dále prosíme ty, kteří se s hledaným za stejných nebo podobných okolností potkali, nebo byli svědky takového jeho jednání, aby se nám také přihlásili prostřednictvím tísňové linky.

por. Mgr. Tomáš Hulan, Policie ČR