logo

Před ženou se na brněnském hřbitově obnažoval muž, žena ho za to udeřila konví

jhm msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Možná teplé počasí posledních dní vybízí pány s podivnými choutkami k protiprávnímu jednání. O víkendu se na policii přes tísňovou linku obrátil správce hřbitova a oznámil v areálu pohyb muže oděného pouze v kabátu, který se měl obnažovat před návštěvnicí.

Před ženou se údajně nejen bezostyšně ukazoval, ale ještě po ní požadoval peníze. Vyděšená paní však neztratila hlavu, udeřila tohoto muže konví a utekla se schovat k toaletářce. Příjezdu policistů ovšem nevyčkala a i pátrací akce po podivném muži byla negativní. Druhý případ se měl odehrát na Brněnské přehradě.

Dvě mladé ženy polekal neznámý muž, který z ničeho nic údajně vyběhl ze křoví, na sobě měl pouze podprsenku a blond paruku a slečny chtěl osahávat. Dvojice křičela a před mužem utekla. Bohužel ani v tomto případě se nepodařilo hlídce exhibicionistu vypátrat.

I přesto, že se obdobné jednání může na první pohled zdát neškodné, tato oznámení nepodceňujeme a současně doporučujeme ženám, aby v podobných případech ihned kontaktovat policii.

por. Andrea Cejnková, Policie ČR