logo

Překvapení letošní Regulovčík ve Středočeském kraji nepřinesl, opět vyhrál Karel Pavlík

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dne 24. května 2017 se v Berouně uskutečnil šestý ročník postupové soutěže dopravních policistů Krajského ředitelství policie Středočeského kraje. V 8,30 hod. proběhlo na Územním odboru Beroun slavnostní zahájení této soutěže, které se zúčastnilo dvacet dopravních policistů zařazených na útvarech dopravní policie Krajského ředitelství Středočeského kraje. Jedná se o policisty z dopravních inspektorátů a policisty z dálničních oddělení.

Slavnostní zahájení proběhlo za účasti vedoucího odboru služby dopravní policie Krajského ředitelství policie Středočeského kraje plk. JUDr. Karla Holého, jeho zástupce plk. Josefa Budila, za Policejní prezidium pplk. JUDr. Sabiny Burdové, vedoucího Územního odboru Beroun plk. JUDr. Ladislava Kasekra, vedoucí DI Beroun npor. Mgr. Soni Pfeiferové a místostarosty města Beroun pana Ing. Maichala Mišiny.

Soutěžící čekalo hned několik stanovišť a disciplín, které postupně absolvovali. Jednalo se o dvě praktické části, kdy jako regulovčíci měli za úkol řídit křižovatku ulic Plzeňská, Obchodní a Kollárova v Berouně a jízda zručnosti na letišti v obci Tlustice. Posledním úkolem byla teoretická část spočívající ve formě písemných testů, která probíhala v budově Územního odboru Beroun.

Po ukončení a splnění všech disciplín, proběhlo slavnostní vyhlášení, kdy vítězem této soutěže se stal již potřetí prap. Karel Pavlík z DI Mělník, na druhém místě se umístil prap. Jiří Kopřiva z DI Nymburk a třetí místo obsadil prap. Pavel Dočkal z Dálničního oddělení Poříčany. Vítězi byl předán putovní pohár a pamětní trofej. Prap. Karel Pavlík bude jako vítěz této soutěže reprezentovat Krajské ředitelství policie Středočeského kraje v celorepublikové dopravní soutěži regulovčíků.

nprap. Marcela Pučelíková, PČR