logo

Při čelním střetu dvou vozů u Tuchlovic byli zraněni čtyři lidé

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Na silnici č. 606, mezi obcemi Tuchlovice a Kamenné Žehrovice na Kladensku, došlo ve středu večer k čelnímu střetu dvou osobních vozidel. Obě vozidla skončila po střetu částečně mimo silnici. V jednom z nich zůstal zaklíněný řidič.

Na místo byly vyslány hlídky OO PČR Stochov, OO PČR Unhošť a DI PČR Kladno, dále několik posádek RZP a RV ZZS Středočeského kraje a také jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Kladno.

V době příjezdu hasičů již byl původně zaklíněný řidič mimo vozidlo. Záchranáři si do své péče převzali čtyři osoby. Jedna osoba utrpěla vážnější poranění v oblasti dolní končetiny, zbylé tři osoby utrpěly poranění lehká, především v oblasti hlavy a dolní končetiny. Vážněji zraněný muž byl po ošetření převezen do Fakultní nemocnice v Motole. Lehce zranění byli po zaléčení převezeni do nemocnice v Kladně.

Silnice byla obousměrně uzavřena. Hasiči provedli protipožární opatření, zajistili místo nehody a nasvítili ho pro potřeby Policie ČR. Veškeré okolnosti vzniku nehody jsou v šetření.

MrK, Týdeník Policie