logo

Při incidentu s opilým partnerem ve Slaném utrpěla žena velmi vážná zranění

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dne 20. února 2018 po dvacáté hodině bylo oznámeno na linku ZZS, že v bytě ve Slaném v ulici Na Dolíkách se nachází zraněná žena.

Po příjezdu posádky ZZS bylo zjištěno, že žena utrpěla vážné zranění. Na místo incidentu se dostavily policejní hlídky včetně služby kriminální policie a vyšetřování. K převozu zraněné ženy byl přivolán vrtulník Letecké záchranné služby, který ji transportoval do jedné z pražských nemocnic.

„Žena utrpěla velmi vážné poranění hlavy. Posádka poskytla pacientce nezbytnou intenzivní péči a lékař ji následně zaintuboval a připojil k přístrojem řízené ventilaci. Poté byla letecky přepravena do nemocnice,“ uvedla mluvčí ZZS Středočeského kraje Petra Effenbergerová.

Policejním šetřením bylo zjištěno, že v bytě došlo k vzájemné potyčce mezi partnery. Jednačtyřicetiletý muž byl zadržen a umístěn do policejní cely. Provedená dechová zkouška byla u tohoto muže pozitivní a naměřená hodnota byla 2,5 promile alkoholu v dechu. Zda byla i zraněná pod vlivem alkoholu bude prokázáno na základě získaných výsledků z odebraného biologického materiálu.

Co bylo příčinou tohoto incidentu a jak došlo ke zranění ženy je v současné době předmětem šetření kladenských kriminalistů.

nprap. Jana Šteinerová, Policie ČR